Damska torebka sklep Gogolin

Damska torebka idealnie wyposażona Nie potrzeba nikogo zachęcać do ostatniego, że nawet mała torebka damska jest w poziomie pomieścić tak wiele. Kobiety mają dobry dar mienia w niej nie tylko wszystkich potrzebnych przedmiotów, jak portfel, kluczem dokumenty, kosmetyczka, ale jeszcze przedmiotów zupełnie na co dzień nieprzydatnych, lecz pożądanych w kilka oczekiwanym momencie. Wiele osób jest jednak dylemat, co właściwie dać do normalnej torebki, aby umieścić w niej akcesoria, jakie będą potrzebne w grupy sytuacji. Oto nasza własna lista wyposażenia torebki, która zazwyczaj się sprawdza.

Damska torebka sklep Gorzów Śląski

 

Portfel i dokumenty

To oczywiście absolutna zasada i trudno wyobrazić sobie, by w damskiej torebce zabrakło portfela i dokumentów. Większość torebek ma ulubione przegródki na portfel, to można po niego już i chętnie sięgnąć w dowolnym momencie.

torebki

Reklama

Kosmetyczka

Wiele kobiet ma jednak w torebce kosmetyczkę z postawowymi kremami do makijażu, dzięki czemu w wszelkim momencie moga poprawić czy odświeżyć swój wygląd. Warto wyposażyć się w małego – produkty naszych ulubionych kosmetyków i mieć je zazwyczaj w torebce, by zapobiec codziennego przekładania kosmetyczki po ukończeniu makijażu w zakładu.

 

Damska torebka sklep Gorzów Śląski

W takiej kosmetyczce na pewno powinien znaleźć się podkład, jesli na co dzień go bierzemy, tusz do rzęs, róż do policzków i pomadka. Nie zaszkodzi również cień do powiek, tusz i kilka patyczków kosmetycznych, a też pilniczek do paznokci z skutecznym zakończeniem, dzięki któremu oczyścimy paznokcie – to wyjątkowo aktualne w sukcesu, jeśli posiadamy naturalny manicure.

Jeśli istniejemy teraz przy kosmetykach, obecne w zależności od pojemności naszej torebki, warto mieć przy sobie antyperspirant oraz mgiełkę do ciała w nucie zapachowej perfum, które na co dzień używamy. Dzięki temu prosto będziemy mogły się odświeżyć w jakiejś sytuacji.

Ładowarka do telefonu

Współczesne smartfony traktują tąż chorobę, że dość łatwo i głównie w kilka oczekiwanym czasie się rozładowują. Dlatego w polskiej torebce zawsze powinno znaleźć się miejsce na ładowarkę lub powerbank, które ochronią nas w wystuacji, gdy bateria całkowicie się wyczerpie. Zarówno ładowarka sieciowa, kiedy i powerbank nie mają dużo miejsca, a z powodzeniem zmieszczą się chociażby w średniej torebce.

Damska torebka sklep Gorzów Śląski

Notes i długopis

Akcesoria papiernicze to zarówno must have kobiecej torebki – przydaja się wówczas, gdy musimy coś zanotować lub wręczyć komuś dane na etykiecie (na przykład trzymając ją w drzwiach czy za wycieraczką w samochodzie). Mały notesik z długopisem zajmuje tyle miejsca co telefon komórkowy, a na zapewne nie zabraknie dla niego powierzchni w torebce.

Zobacz również sklep motoryzacyjny

Przekąski

Głód że nas dopaść wszędzie, a doskonale znamy, że pusty żołądek nie sprzyja skupieniu. Warto zatem zadbać o to, żeby w torebce zawsze odnalazł się przynajmniej jeden batonik zbożowy czy niska paczka mieszanki bakaliowej. Wówczas, nawet jeśli poczujemy brak będąc gra domem, bez możliwości wyskoczenia do sklepu czy restauracji, taka mała przekąska że nas uratować.

Artykuły higieniczne

W damskiej torebce należy też przewidzieć miejsce na chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżane lub żel do rąk na sucho (na dowód taki żel do rąk antywirusowy AXG, dzięki którym będziemy mogły zadbać o higienę dłoni nawet wtedy, gdy nie będziemy uważać ofercie ich umycia pod gorącą wodą. Takie akcesoria zajmują stosunkowo mało miejsca, lecz pozwalają nam czuć się pewnie w jakiejś sytuacji.

Damska torebka sklep Gorzów Śląski

Choć powyższa lista może dawać się dość duża, to służymy, iż te akcesoria zmieszczą się prawie w jakiejś średniej wielkości torebce damskiej.

zobacz również – Damska torebka idealnie wyposażona

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments