Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w jakim każdy klient może żyć poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program dedykowany jest zarówno dla kupujących indywidualnych, jak a instytucji dających usługi skojarzone z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Świadomości oraz firmy mające udział w Projekcie Partnerskim poprzez polecanie usług z nazwa.pl, oprócz branych w Projekcie Partnerskim nagród są gwarancja, iż ich klienci lub znani będą uzyskiwać z najciekawszych usług hostingowych, a ich kompetencje będą kompleksowo zabezpieczane przed cyberprzestępcami. Za jakąś nową usługę, jaka stanie nabyta z polecenia, Partnerzy zyskują prowizję w wysokości 50% od cenie zamówionej usługi. W wypadku, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, plan działa dobrze i Przyjaciele zyskują prowizję w wysokości 50% od cenie pierwszego przedłużenia usługi i 25% z wszystkiego innego. Dodatkowo za polecenie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o cenie 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl przeznaczony stanowi dla każdych typów firmy, jak również osób które nie posiadają jeszcze pomocy w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można podawać zarówno do naszych, jak również do bliskich klientów. Bez sensu na to, ilu osobom Partner zarekomenduje skorzystanie z rozwiązań nazwa.pl, za jakąś z nich kierowane są punkty, które można zamienić na kasę lub na pomocy w nazwa.pl.

– Jesteśmy świadomi, że dużo mężczyzn z tradycyjna poleca pomocy w nazwa.pl, dlatego teraz postanowiliśmy się zrewanżować i wyróżnić ich zbyt lojalność wobec naszej firmy. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje najszersze na targu prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez wszystek okres trwania programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady wkładu w Projekcie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba czy nazwa powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Mężczyznę jest wówczas identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów poleconych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, i informacje na punkt naliczonych prowizji przydatne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na żądanie Partnera prowizje w Projekcie Partnerskim przelewane są w 24h na określone konto bankowe.

zobacz

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments