Hotele Zakopane

Hotele w Zakopanym jak co roku w okresie Świąt Bożego Narodzenia aż do Sylwestra i Nowego Roku będą przeżywać oblężenie. W hotelach zostały już tylko pojedyncze miejsca, ale może jeszcze znajdzie się miejsce dla spóźnionych par. Może warto jeszcze sprawdzić, czy któryś hotel będzie odpowiadał naszym wymogom.
Dlaczego tak duże oblężenie na Sylwestra przeżywa Zakopane? Odpowiedź jest prosta. To jedyny obszar górski tak blisko, gdzie śnieg jest zapewniony w 100%. Na wyjazd nie potrzebne są bilety lotnicze, ale za to duża cierpliwość, bo znalezienie się na trasie Kraków – Zakopane szczególnie w sezonie graniczy z cudem. Zakopane to już tradycja, ale też nie zapominajmy o prestiżu wyjazdu do Zakopanego ? Byliśmy w Hotelu ? w Zakopanem ? zawsze brzmi dobrze.
Co roku słyszymy o tym ile trzeba w korkach czekać na trasie, aby dotrzeć na upragniony wypoczynek. Z każdym rokiem ilość godzin, jaką trzeba czekać wśród innych samochodów tylko rośnie. A więc rośnie też liczba osób, które mimo przestrogi udają się w tamte strony. Skoro tendencje są raczej wzrostowe to jeszcze długo hotele w Zakopanym nie muszą się obawiać braku wczasowiczów.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments