Giełda BitBay Świdnik

BitBay – podstawowe informacje
Aby otworzyć konto na giełdzie BitBay potrzeba tylko paru chwili. Po wciśnięciu przycisku „Zaloguj” chodzimy do „Zarejestruj”, gdzie kierujemy swój adres e-mail lub wybieramy dostępną opcję automatycznej rejestracji kontem Google. Po paru chwilach otrzymujemy maila z linkiem aktywującym konto. Dalej wykonujemy instrukcje wyświetlane na ekranie. System poprosi nas o miejsce swojego loginu, hasła oraz PIN-u do infolinii. Ten nowi przyda się w okresie związku z biurem obsługi klienta.

Giełda BitBay Annopol

BitBay z początku swojego istnienia występuje na bezpieczeństwa. Każdy użytkownik może włączyć funkcję uwierzytelniania dwuskładniowego oraz ustawić sobie powiadomienia i uznania. Co istotne, środki klientów w kryptowalutach, przechowywane są w tak zwanych cold walletach. Świadczy to, iż nie są one złączone z serwerami giełdy. To niezmiernie szczegółowa informacja, gdyż dzięki wdrożeniu takiego podejścia, dostęp do środków ma tylko konkretny użytkownik, oraz osoby trzecie wcale nie zajrzą do „portfela” konkretnego użytkownika. Ponadto, giełda regularnie rozwija swoje zabezpieczenia i poprawia je. Dzięki czemu klienci mogą spać spokojnie, i ich kryptowaluty są w czystym i wygodnym miejscu.

Giełda BitBay Annopol

Każde konto, które zostanie ułożone na giełdzie BitBay, należy zweryfikować. W współczesnym planie serwis poprosi o zdjęcia lub skany dowodu tożsamości – że wtedy być zarówno dowód osobisty jak i paszport. Dopiero po zweryfikowaniu będziecie mogli radować się w cali funkcjonalnym kontem BitBay. Giełda BitBay Annopol

Zasilenie konta
Jak szybko można się domyślić, aby skupować kryptowaluty, najpierw należy uzupełnić nasze konto realnymi pieniędzmi. W współczesnym punkcie wybieramy walutę, jaką zależymy doładować konto (jak mówili wcześniej są to złotówki, euro, dolary i funty brytyjskie). W zakładce „portfele” wydobywa się wskazany numer konta i specjalny tytuł przelewu. Środki księgowane są obecnie trzy razy dziennie, a BitBay nie akceptuje wpłat ekspresowych.

Wpłatę można przeprowadzić także za pośrednictwem umowy kredytowej lub debetowej Mastercard oraz Visa. To najszybsza opcja, oraz na zaksięgowanie środków trzeba czekać zaledwie 10 minut. Wpłaty kartami lubiane są przez 24 pory na dzień przez 7 dni w tygodniu. W współczesnym fakcie mówimy a jedynie o złotówkach i euro. W przypadku innych walut stoi nam przelew tradycyjny. Jak można się domyślić, zasilenie konta za pomocą karty niesie za sobą również prowizję. Wynosi ona 2,99%, a minimalna prowizja – 10 PLN/ 2.50 EUR. Giełda BitBay Annopol

To niejedyne opcje zasilenia konta na giełdzie, bo można więc spowodować także za pomocą ekspresowej wpłaty na Poczcie Polskiej. W współczesnym fakcie i należy brać się z prowizją. Koszt wpłaty wynosi 2% wpłacanej ilości także nie mniej niż 5 zł.

Prowizje
Posiadanie konta na BitBay jedyne w sobie jest darmowe. Nie spłacicie więc nic za jego położenie i prowadzenie. Gdy jednak łatwo się domyślić, zatrudniająca ponad 200 osób firma pragnie się jakoś utrzymać, a wtedy otrzymuje z indywidualnych klientów prowizje i opłaty. Pełna tabela ponoszonych przez klientów kosztów widoczna istnieje w zgodzie, a również na części internetowej BitBay. My także zebraliśmy je dla Was tutaj, więc spójrzcie za co BitBay pobierze opłatę (dodatkowo w jakiej wysokości):

Ethereum – prowizja 0,01 ETH
Bitcoin – prowizja 0,0005 BTC
Litecoin – 0,001 LTC
Lisk – 0.3 LSK
Bitcoin Cash – 0.001 BCC
Bitcoin Gold – 0.001 BTG
Dash – 0.001 DASH
Ripple – 0.1 XRP
OmiseGo – 13.5 OMG
W przypadku wypłat swoich kryptowalut, musimy tworzyć się z poniższymi kosztami:

Wyplata w pozycji Poczty Polskiej – 1% (minimalnie 20 zł, maksymalnie 120 zł)
Przelew bankowy – 6 zł
Dieta w bankomacie – 10 zł
Wypłata bezpośrednio na kartę płatniczą – 2,99%, prowizja 10 zł
Nie pozostawiajmy, że stanowią także prowizje z transakcji przygotowanych na giełdzie BitBay. W współczesnym fakcie mówimy o dwóch podmiotach – maker, czyli osobie, która wykonywa konkretną kryptowalutę na aukcję i taker, który ją sprawia. W przypadku wykorzystania swoich „codziennych walut”, składają się one naprawdę:

Maker od 0,30% do 0,17%
Taker od 0,43% do 0,25%
W przypadku handlu na parach krypto-krypto, mamy do budowania z poniższymi opłatami:

Maker – 0% (brak opłat)
Taker – 0,1%
Warto wiedzieć, że stawki też potrafią właśnie maleć wraz ze rozwojem zakupów i zainteresowania danej waluty. Jeżeli oraz z samego początku zdecydujemy się handlować większymi wolumenami, możemy spodziewać się niższych opłat teraz na starcie.
Giełda BitBay Annopol

Wartości, które tutaj umieściliśmy nie zamieniają się zbyt często. Jeśli już ale tak się dzieje, przeważnie stanowi toż z pomocą dla użytkownika. Ze powodu na jeszcze większą konkurencję, gdzie inwestorzy mogą znaleźć dużo mniejsze prowizje, również BitBay je obniża. Mimo tego, są osoby, które szczerze mówią, że kursy i prowizje, które pobiera z indywidualnych klientów BitBay dalej są zbyt wielkie. Giełda wtedy w odpowiedzi na takie zarzuty wielokrotnie odpowiadała i prowadziła, że zyski pozyskiwane oczywiście w niniejszy możliwość, przeznaczane są na kursy funkcjonowania giełdy, a też jej rozwój. Spoglądając na dynamikę rozwoju tej platformy, a także poziom obsługi klienta – nie można narzekać i warto zacisnąć zęby także za ten bardzo duży komfort korzystania z BitBay, przekazać im zgromadzić na tych prowizjach. Giełda BitBay Annopol

Zobacz również BitBay Giełda

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments