Jak giełda oddziałuje na amerykańską gospodarkę ?

Rynek imprezy jest częstym wskaźnikiem ekonomicznym dla gospodarki amerykańskiej. Wykonywa on, jak bardzo radzą sobie wszystkie firmy giełdowe. Jeśli handlowcowi są pewni siebie, będą traktować akcje, fundusze inwestycyjne lub nadzieje na produkcje. Niektórzy eksperci uważają, że rynki przewidują, co według najbardziej dobrych inwestorów będzie wykonywać rola w toku około sześciu miesięcy.

Jak giełda wchodzi na amerykańską gospodarkę ?

Co prowadzi amerykańską giełdę właściwą dla inwestorów?

Amerykańskie rynki finansowe są bardzo rozwinięte i wydają, że wejście marki na giełdę jest łatwiejsze niż w następnych krajach. Wiedze o spółkach są też idealne do kupienia. Przynosi to zaufanie inwestorów z całego świata. W wyniku amerykański rynek pracy przyciąga najwięcej inwestorów. Jest ostatnie urokliwe znaczenie dla amerykańskich firm, do którego potrafią się udać, jak są gotowe do wzrostu.
Trzy sposoby, w które giełda oddziałuje na gospodarkę USA

Rynki giełdowe tworzą na podłogę na trzy główne sposoby:

Rynki pozwalają małym inwestorom na inwestowanie w ziemię

Akcje pozwalają inwestorowi temuż na funkcjonowanie stron przedsiębiorstwa odnoszącego sukcesy. Bez giełd tylko bogaci inwestorzy private equity i organizacje finansowe mogłyby mieć wpływy z dowolnej gospodarki rynkowej Ameryki.
Rynki pomagają inwestującym w bitwie z inflacją

Inwestowanie na giełdzie pomaga oszczędzającym pokonać inflację w sezonie. Myślą jest, że ceny imprezy są średnio o 7% rocznie po uwzględnieniu inflacji. To wystarczy, aby zrekompensować większości inwestorów dodatkowe ryzyko związane z życiem akcji, i nie obligacji (czy byciem kapitałów na koncie oszczędnościowym).

Rynki pomagają przedsiębiorstwom w toku funduszu przedsiębiorczości

Rosnące, odnoszące sukcesy przedsiębiorstwa potrzebują funduszu na sfinansowanie wzrostu, a dużym źródłem jest zbyt pracy. Aby zarobić pieniądze w ten rozwiązanie, właściciele muszą sprzedać część marki ponadto w obecnym obowiązku “upublicznić firmę” w historii pierwszej oferty publicznej (IPO) działalności firmy. W ramach pierwszej oferty publicznej wydobywa się wysoką liczba gotówki. Jest to i sygnał, że firma osiąga sukces na tyle ważny, iż żyć ją na proces IPO. Wadą jest wówczas, że założyciele przedsiębiorstwa nie są szybko jego właścicielami, lecz udziałowcami. Założyciele mogą zachować pakiet kontrolny w nazwie, jeśli mają 51% udziałów.
Jak krach giełdowy reaguje na gospodarkę Stanów Zjednoczonych

Ceny akcji spędzają w fazie ekspansji cyklu koniunkturalnego. Ponieważ giełda jest wotum zaufania, krach może zniszczyć wzrost gospodarczy. Niższe ceny akcji oznaczają mniejsze bogactwo dla przedsiębiorstw, funduszy emerytalnych i inwestorów indywidualnych. Firmy nie są w stanie uzyskać takich samych środków na akcja i ekspansję.

Jeśli ceny akcji utrzymują się na niskim poziomie wystarczająco długo, inne firmy nie mogą osiągnąć sposobów na rozwój. Firmy, które dały swoje pieniądze w pozycje, nie będą działały wystarczającej kwoty pieniędzy na dietę odszkodowań dla pracowników, ani na sfinansowanie planów emerytalnych. Starsi ludzie potrafią się przekonać, iż nie są nieco dużo pieniędzy, aby wpaść na emeryturę.

Rynek akcji nie jest gospodarką

Pomimo swojej ważnej roli w sztuki, rynek akcje nie istnieje taki jeden jak gospodarka. Rynek działalności jest gromadzony przez emocje inwestorów. Potrafią oni wykazywać irracjonalną bujność. Jest ona w ciągu bańki aktywów a w rozmiaru cyklu koniunkturalnego. Ograniczają się zbyt optymistyczne, pomimo iż nie ma określonych danych, które posiadały to potwierdzić. Szczyt pojawia się tuż przed krachem.

Inwestorzy zdezorientowali rynek akcji i ziemię w latach dwudziestych. Nie kierowaliśmy sobie sprawy, że recesja przyjęła się w sierpniu 1929 roku. Dopóki w październiku 1929 r. nie przybyło do krachu na rynku, akcje duży w górę. Wiele pozostałych czynników wywołało Wielki Kryzys, który dokonałby się w 1939 roku. A wyłącznie w latach 50. rynek prac wrócił do normy.

Zobacz artykuł żródłowy Jak giełda wpływa na amerykańską gospodarkę?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments