Jaki wózek na zakupy wybrać?

Jeżeli jesteś osobą niezmotoryzowaną, to z pewnością noszenie zakupów nie należy do Twoich przyjemności. Zamiast kilku „rund” do sklepu i z powrotem warto zaopatrzyć się w wygodny i poręczny wózek do przewożenia zakupów. Elegancki, wytrzymały i pojemny! A przede wszystkim – nie musisz mieć na niego prawa jazdy.

Wygodne wózki z ergonomicznymi uchwytami najczęściej są zabierane na zakupy. Przydają się jednak zawsze, kiedy trzeba szybko coś ręcznie przetransportować. Uchodzące do niedawna za typowe wózki dla seniora chętnie wybierane są obecnie przez osoby w każdym wieku. Najlepsi producenci najwyraźniej zauważyli ten trend i oferują wózki o zupełnie innym wzornictwie, niż miało to miejsce przez dekady. Takie wózki przyjmują zatem różne formy:

  • z prostą, kwadratową rączką
  • z uchwytem zaokrąglonym
  • z szerokim uchwytem
  • itp.

Można wybierać pośród wózków w stonowanych, jak i w jaskrawych kolorach. Niezależnie od wersji kolorystycznej są bardzo uniwersalne i pozwalają dobierać np. wózki z dwoma kołami lub wózki trzykołowe zarówno dla osób starszych, jak i młodych – zgodnie z ich gustem. Większość spośród nich to nowoczesne modele, jakie zachwycą przedstawicieli kilku pokoleń. Przede wszystkim mają wymiar praktyczny, jednak warto zwrócić uwagę również na ich atrakcyjne wzornictwo, żywe kolory i ciekawe desenie. 

Każdy wózek posiada praktyczną podpórkę, umożliwiającą wygodne podparcie i ustawienie go pionowo. Ponadto – w można wybrać model wyposażony dodatkowo w wygodne „siodełko”, pozwalające na odpoczynek podczas ewentualnego koniecznego przystanku w drodze z domu do sklepu, albo powrotnej. 

  • Wózki na zakupy Warszawa i części zamienne 

Taki wózek, zwłaszcza w przypadku emeryta, może stanowić znaczący wydatek. Bywa jednak niezbędny. Na szczęście do wózków do ręcznego transportowania zakupów dostępne są części wymienne, które dostępne są np. na stronie https://www.homedome.pl/. Można zatem w razie potrzeby dokonać później wymiany tylko jednego elementu, np. kółka, albo torby, dodając ją do posiadanego już stelaża wózka. Jest to więc zakup na lata. 

Wózki ze wspomnianej witryny, czyli wózki na zakupy Warszawa, możesz również zakupić w sklepie stacjonarnym w centrum handlowym przy ulicy Bartyckiej, w pawilonie 119. Zwłaszcza osoby starsze nie przepadają za zakupami online. Warto zatem zabrać seniora ze sobą do sklepu stacjonarnego, w którym będzie mógł „przymierzyć”, czy dana wysokość oraz model wózka na pewno mu odpowiadają. Wybierz zatem dogodną dla siebie formę zakupów!

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments