Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Wszystko wygląda na ostatnie, że 2019 rok będzie znacznie ciekawym czasem na zbycie kryptowalut. W obecnym czasie media obiegła informacja o tym, iż w przyszłym roku na zbycie pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo aktualnie nie dziwi. Po tym jako 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na zbycie, kurs bitcoina poszybował daleko w górę, i wiele projektów ICO zaprezentowało się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda oddała się skusić na wpadnięcie w część.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ

ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd a raczej z trudem można szukać projektu, który oddał się stuprocentowym sukcesem. Niektóre przejawiały się nawet małymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodowity pięściarz nie jest kluczowym bokserem, który zainteresował się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z planem wiąże spore szanse na ogromne zyski, o czym mówił nawet na swoim instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w możliwościach 20 centów, przy czym wyjściowa cena wynosiła 1, 86 USD. Inny projekt wsparty Mayweathera – Centra, pokazałeś się stworzoną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W przeszłości nie brakuje te takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim imieniem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Coś więcej szczęścia miała Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam cel był potrzebny. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został pozwany o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut używany jest z grubą uwagą. W historii wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tym jako KNF i UOKiK krytycznie okazały się o promowanych tam treściach. Że się dziwić, ponieważ wśród wielu wielkich projektów dają się także, choćby wysoce wymienione, oszustwa. Ponadto żyjemy w obrębie, który ze szczególnym dystansem przystępuje do innowacyjnych projektów.

Saleta widzi w przyszłość

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temu do bliskich fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W konkretnym poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, iż nie chodzi tu o żadne spekulacje, i na projekcie wszystek będzie mógł zyskać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na rozmowie BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto zaznaczyć, że sportowiec jest płaską i lubianą osobistością nie wyłącznie w świecie boksu. W przeciwieństwie do drugich celebrytów, Saleta raczej przedstawia się zdrowym umysłem i w historii nie wykazywał skłonności do przesuwania się z motyką na ciepło.

Za projektem są doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO płaci za wszystek proces emisji SaletaCoin i jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie płacił za doradztwo i wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na kompletnie nowej platformie wykonanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer budzi się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, gdy to podjął decyzję o zgody z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to teraz dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest doskonałą nowością, ale należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich pomysłów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie wykonywała specjalnie do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą mogli m. in. nabyć inne usługi czy artykuły w perspektywy gadżetów. Projekt jest też na punkcie propagowanie sportu wśród młodzieży, a w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i utrzymujemy kciuki za powodzenie pierwszego takiego celu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments