Mazury Garbate

Mazury Garbate ? to mało jeszcze odkryty region na mapie Polski mimo wielu jego atrakcji. Dodatkowym atutem tego regionu jest najczystsze w Polsce powietrze.

Według opinii turystów odwiedzających Mazury Garbate a w tym i gminę Dubeninki znajdują się tutaj krajobrazy charakterystyczne dla wielu regionów Polski, dlatego warto odwiedzić ten urokliwy zakątek naszego kraju. Serdecznie zapraszamy wszystkich z Państwa, którzy zainteresowani są wypoczynkiem aktywnym jak również plażowaniem w cichej, spokojnej i czystej okolicy.

 

Domki letniskowe nad jeziorem ?Zielone Tarasy? to idealne miejsce dla wędkarzy, grzybiarzy, kajakarzy, zwolenników kąpieli słonecznych i wodnych, piechurów, rowerzystów jak również łowców atrakcji przyrodniczych i krajobrazowych. Wakacje, urlop, wczasy spędzone tutaj to rozkosz dla ciała i duszy. Każdy z Państwa znajdzie tutaj ?coś dla siebie?.

 

Gościnność mieszkańców tego regionu zachęca do skorzystania z różnorodnych kwater w tym z domków letniskowych bezpośrednio usytuowanych nad jeziorami. Jednym z obiektów są ?Zielone Tarasy? ? domki letniskowe nad jeziorem. Znajduje się on na obszarze gminy Dubeninki w woj. Warmińsko-Mazurskim. Zielone Tarasy charakteryzują się tarasowym ukształtowaniem.

 

W skład obiektu wchodzi: jednohektarowa ogrodzona i oświetlona działka z bezpośrednim dostępem do jeziora Przerośl, 25 metrowe mini molo, dwa domki letniskowe, boisko do piłki siatkowej, kosz do koszykówki, dwa stawy rybne, zadaszone miejsce na ognisko, zadaszona altanka z kominkiem do grillowania, ogródek warzywny, sadek owocowy oraz żywopłot z czarnej porzeczki.
W niedalekim sąsiedztwie ?Zielonych Tarasów? znajduje się Park Krajobrazowy Puszczy Rominckiej, Suwalski Park Krajobrazowy, najwyższe polskie wiadukty ?Stańczyki?, Piramida w Rapie a także najgłębsze polskie jezioro ?Hańcza?. Są to również Zielone Płuca Polski. Zbiegają się tutaj trzy granice: Polski, Litwy i Okręgu Kaliningradzkiego a także dwóch atrakcyjnych regionów Polski ? Mazury, Suwalszczyzna. Stolicą regionu jest miasto powiatowe Gołdap ? uzdrowisko, przejście graniczne z Okręgiem Kaliningradzkim.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments