Da Grasso Tychowo Pizza

Jak prowadzą statystyki, Polacy stoją się coraz dużo aktywnym narodem, a ilość powstających co roku nad Wisłą małych firm napawa optymizmem. Drinku z niezwykle znanych projektów jest niewielka lub średnia gastronomia, tu z zmiany ogromną sławą napawają się pizzerie.

Da Grasso Kalisz Pomorski Pizza

Gdy początkujący właściciel lokalu gastronomicznego przejdzie przez każde wymagane formalności czy kontrole, wypełni tysiąc projektów i oświadczeń, a i otrzyma stosowne zgody, przychodzi moment na wyposażenie lokalu.

DaGrasso

DaGrasso

Piec do pizzy – serce każdej pizzerii

Istnieją różne typy pieców do pizzy, należy więc zestawić ze sobą ich parametry w szczegółach, aby dobrać ten szczególny. Zwykle w pizzeriach przydatne są piece do pizzy elektryczne, a czasem – lecz toż cudowny pomysł raczej do pizzerii dużych, dysponujących odpowiednim kapitałem – piece opalane drewnem.

Piec elektryczny do pizzy to wydatek, który powszechnie jest milszy finansowym możliwościom początkującego przedsiębiorcy. Piece mogą być nowe wymiary, a dodatkowo zróżnicowaną ilość komór, pozwalających na pieczenie kilku pizz jednocześnie. Istnieją tez piece przelotowe, które powodują na krótkie wypiekanie wielu pizz, ale same zapiekanek, czy podobnych dań w trybie fast food.

Zobacz również pierwsza pożyczka

Bardzo interesujący piec do pizzy tego sposobie – model 3550TB10, znajduje się w ofercie niemieckiej firmy BARTSCHER. Co i się tyczy pieców mniejszych rozmiarów, interesujące zaprezentują się tu oferty dwóch polskich producentów: firmy Stalgast, której przykłady z kolekcji X-line, E-line i F-line, grają w licznej gamie rozmiarów, jak i firmy Hendi, oferującej szeroką wartość w połączeniu z ciekawym wzornictwem.

Piece do pizzy w własnej kolekcji jest firma

Co oprócz pieca do pizzy?

Jak już lokal zostanie urządzony w swój najistotniejszy czynnik, do uwzględnienia pozostaje jeszcze dużo przedmiotów, bez których nie może obyć się żadna pizzeria czy dowolny inny lokal gastronomiczny. Konieczne będą lodówki na przechowywanie składników, a dodatkowo odporne na ścieranie i łatwe do dezynfekcji blaty do wykonywania wypieku. Do przygotowania niektórych składników przydatna będzie również odpowiednia kuchenka.

Zobacz wiadomości Kołobrzeg

Pomocna potrafi się okazać dodatkowo specjalna podstawa do pieca (którą odnaleźć bogata w ofercie Stalgast). Przepisy BHP wymagają, żeby lokal był urządzony osobne zlewy do mycia dla naczyń do konsumpcji oraz garnków, a także w wyparzarkę do naczyń. Listę taką można by robić w nieskończoność, a dodatkowo naprawdę nie znalazły się na niej ponad wszystkie rzeczy absolutnie niezbędne. W gastronomii doświadczenie przychodzi a dużo mocno, toteż właściciel pizzerii sam przekona się, czego dodatkowo wymaga jego nazwa. Zamów pracowników z Ukrainy przez agencja pracy tymczasowej pracownicy z Ukrainy

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments