endermologia Recz

Można z szerokim przekonaniem powiedzieć, że właśnie nastała era mody na świeży poziom życia. Coraz więcej osób mama się zdrowo odżywiać, i przy tym często uprawiać sport lub wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet swoje największe starania nie są w bycie przynieść tak atrakcyjnych efektów, jak aby tego oczekiwali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, dużo osób jeszcze może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w wskazanych mieszkaniach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie z nią zdołać, gdy dieta oraz szkolenia finansowe nie przynoszą oczekiwanych efektów? Odpowiedzią na te przedmioty mogą być obecne środki z działu medycyny estetycznej, w ostatnim endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Barwice

Wraz ze fachowcami z Kliniki Miracki w Warszawie, którzy rekomendują pacjentom tę drogę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto z niej zastosować.

gsrcinia slm

gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy środkiem na miejscową otyłość

Czym tak jest endermologia? To technologia mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania internetowego i pod kontrolą wykwalifikowanego specjalisty. To całkowicie bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który liczy na dodawaniu do ciała pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Znaczy wtedy tym tymże, że nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, oraz co wewnątrz tym idzie długiego i złego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Warszawie, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że procedura powiązana z obecnym brakiem wyszczuplającym jest nie tylko całkowicie bezbolesna, ale również po prostu przyjemna – zabieg uznaje się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii sposobów tą techniką możemy liczyć wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Gdy na co dzień korzystamy również do postępowania z cellulitem opornym na leczenie diety i ćwiczeń fizycznych, zabiegi endermologii dadzą nam zredukować ten problem albo nawet pozbyć się go w sum. Co dobrze, w sukcesie regularnie wykonywanych masażów będziemy mogli zauważyć też widoczną poprawę kondycji skóry – zabieg zachęca do lektury fibroblasty, które wykonują nowe włókna kolagenu oraz elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności i elastyczności skóry. Zabieg pomaga te oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego wynikiem będzie nader lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w bezpośrednim projekcie? Eksperci z Kliniki Miracki opowiadają o serii 10-20 zabiegów (w relacje od tego, jaki dobrze efekt chcemy zrobić), ale jednocześnie zaznaczają, że pierwsze produkty będą dostępne zaraz po skończeniu 3-4. Zabiegi dokonuje się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest sposobem właściwym dla ludzi kobiet, jakie zamierzały w ciemny, bezpieczny oraz bezbolesny sposób popracować nad kondycją naszego ciała. Eksperci z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że pomimo zastosowanej terapii wskazane jest dalej prowadzenie zdrowego poziomu bycia – to pomoże nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy same z powodzeniem łączyć z drugimi terapiami z działu medycyny estetycznej, by nasza sylwetka uzyskała zupełnie inny wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Dużo poradzie na fakt zabiegu endermologii zlokalizujesz na stronie: Endermologia – zabieg wyszczuplający

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments