Kobiety mafii Świnoujście gdzie obejrzeć?

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, stanowi tym, który sprawia mieszane uczucia wśród widzów. By odpowiednio zrozumieć film, należy tak się w niego wczuć.
Kobiety Mafii mówi o życiu rodziny z dzieckiem natomiast ich opiekunką, gangstera także jego lube, i starego, który gotów jest spowodować dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Koszalin gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella wchodzi na ogromny pomysł zwabienia przestępców w sieć, by znaleźć najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej plan i każe opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia wtedy na polską rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo funkcjonuje bez żadnych problemów, ale w pewnym etapie Bela zostaje zdemaskowana, przez drinka z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film

klik i ogladaj film

Kobiety mafii Koszalin gdzie obejrzeć?

Gdyby nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością przygotowało się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej inne miejsce. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa praktyka w ABW wpłynęła na kierunek i zachowanie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce odejść z produkcji, jednak szef, gdy się później okazuje przestępca, zapewnia ją by dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej przeznaczeniem, jest zbliżyć się do grupy niebezpiecznych przestępców, którymi zarządza Padrino, odpowiadający na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w kwestię. Płacenia się w klubie, w którym tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa jednego z gangsterów o pseudonimie cień, do którego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Ten w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w bloku, dziewczyna przyjeżdża z nim do hotelu, gdzie mieszkają ze sobą noc. Następnego ranka, po incydencie z stoją, postanawia napaść na jubilera, aby przekonać do siebie gangsterów by uratować życie. Satysfakcja z dobrego wzroście nie trwa jednak długo. Cień zostaje aresztowany, i w obawie przed więzieniem, żywy określa się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze bliską osobą.

Kobiety mafii Koszalin gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie młodego nie trwa długo. Zostają schwytani i deportowani do Polski, aby móc umieścić im zarzuty. Przedstawia mu się jednak rozwiązań z sytuacji obronną ręką. Przyjmuje się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zmian umieszczony pozostaje w nauce policyjnej, gdzie będzie stanowił pomoc.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z istotnymi problemami finansowymi. Wraz z opiekunką określają się na wyjazd do Szwecji, gdzie mają zainteresować się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak zawsze ataki więc zostaje włożona w szpitalu. Z ostatniej chwili, los dziecka istnieje w rękach lojalnej opiekunki, dla której bycie mężczyzny jest najważniejsze. Prowadzony przez Darię interes, szybko się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i kobieta próbuje odebrać sobie życie, by uniknąć kary.
Na pełne szczęście, stanowi obecne nie udana próba.

Kobiety mafii Koszalin gdzie obejrzeć?

Kiedy cień w efekcie przebywa na wolność, planuje spędzić czas z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Niestety stanowi mu więc przecież dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, dostarczyła mu truciznę. Mężczyzna pada na podłogę w restauracji, oskarżając o wartość morderstwa Izabellę.

Po śmierci starego dziecka i niezdolności marki, do kontrole nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Która jest prowodyrem całej akcji. W bliskim do siebie czasie, w Hiszpanii rozgrywa się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na kliencie, jaki ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na werandzie były kochanek, pada zabity przez kolejnych ludzi Justyny, którzy na jej zadanie brutalnie go tracą. Tymczasem Daria aby, nadal móc rozkręcać narkotykowy biznes, określa się na zajęcie opiekunki dla niemowlęcia. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W niniejszym etapie, mija się pierwsza faza kobiety Mafii.

Kobiety mafii Koszalin gdzie obejrzeć?

Choć film zawiera wiele scen akcji, są również momenty, w których wsuwa się kilka materiałów na raz, więc warto oglądać obraz w skupieniu, aby pojąć o co w nim funkcjonuje.

Kobiety mafii Koszalin gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments