Patryk Vega Plagi Breslau Węgorzyno gdzie obejrzeć?

Premiera filmu odbyła się 14 grudnia 2018 roku na platformach Showmax. Patryk Vega – drink spośród najbardziej wielkich polskich reżyserów, twórca takich obrazy jak tani „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka ważniejsza niż śmierć”, tym całkowicie przedstawił coś całkowicie nowego.

Patryk Vega Plagi Breslau Goleniów gdzie obejrzeć?

 

W obsłudze produkcji odnalazłyśmy się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Głównym miejscem fabuły filmu jest ostatni Wrocław. W mieście tym podchodzi do dużych morderstw. Każdego dnia o tej jedynej godzinie – 18:00 – nikomu nieznany seryjny morderca zabija w makabryczny sposób kolejną ofiarę. Kiedy się okazuje kobiety te mają zazwyczaj rzecz na sumieniu, a wymiar prawd istnieje w układzie do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, zabierająca się w pracę Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa obecne są dziełem indywidualnej natomiast tej jedynej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do określenia tożsamości seryjnego mordercy jest odpowiednie zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w jakiego rolę dodaje się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do tej sytuacji Iwoną Bogacką – wykorzystywaną przez Darię Widawską – prowadzą bardzo złożone i zawiłe śledztwo, w jakim to wyjaśnień starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (głównego miejsca wydarzeń). Tworzy się wyścig z czasem, nikt nie chce przyjąć do innych zbrodni.

Film niestety – na obszarze Polski – wcale nie trafił na ekrany kin. Jak wyjaśnia reżyser – Patryk Wega – nie może do ostatniego dojść gdyż kina nie są w stopniu pogodzić się na rzecz gdzie ten sam film jest przekazywany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, żądają one wyłączności na zasada do wykonywania pracy w okresie czterech miesięcy od początkowej premiery filmowej. Aby film mógł stanowić emitowany w kinach powód tenże pragnie być wypełniony. W tym kierunku nie jest żadnych negocjacji. Film wymaga istnieć poświęcony dla nich na wyłączność przez konkretny termin.

Opinia o wyświetlaniu filmu wyłącznie na sieciach internetowych została podjęta świadomie dlatego też rezygnacja z opcji odtwarzania pracy na salach kinowych również byłą świadomą decyzją. Jak twierdzi sam Patryk Vega – dostrzegli oni więc kierunek – wyświetlanie filmów na sieciach internetowych staje się jeszcze bardziej znane. Patrzą w obecnym święty potencjał. Patryk Vega ma także, iż istnieje zatem chodzenie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Goleniów gdzie obejrzeć?

Jak radzi Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w wywiadzie dla Telemagazynu – „Najbardziej chciałoby mi na ostatnim, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, a która stanowi totalnie inna niż ja i toż wszystko co prowadziła do tej chwili […] Jestem tylko nadzieję, że widzowie uwierzą w niniejszą sprawę i w niniejszą bohaterkę, no również liczę możliwość, iż to ponad będzie dla mnie jakiś przyczynek do innych ciekawych ról, jakie są inne niż te, z których stanowię atrakcyjna do tej chwili.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Goleniów gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest możliwy do sprawdzenia w naszych rodzimych kinach, produkcja ta grana istnieje na salach kinowych na obszarze między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii a oraz na obszarze Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów film ten uznawany jest jak nieźle wykonany – część spośród widzów traktuje go za spektakl łączący w napięciu do jednego końca. Mówią, iż istnieje w nim znacznie dynamiczna działalność oraz oryginalna fabuła. Z dodatkowej strony znajdziemy też większość osób zwracającą uwagę na słabszy montaż lub też gorszą jakość, niż w poprzednich produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Goleniów gdzie obejrzeć?

Jak prowadzi sam Patryk Vega w wywiadzie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to wyłącznie inny Vega. W obecnym obrazie nie ma wielowątkowości ważnej dla moich ostatnich filmów. Nie liczy ponad mieszania gatunków. Zatem istnieje natomiast dobry thriller, w których co chwila następuje… aż tu nagle. Tych twistów w czasu filmu jest kilkadziesiąt więc widzowie do nowego czasu nie są w stopniu uzyskać jak ta scena się skończy. Istnieje wówczas znacznie dobry dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Goleniów gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments